• Новак
Американски Честитки Шарени Партија Покани Разгледница Со Коверти, 25-Брои

Американски Честитки Шарени Партија Покани Разгледница Со Коверти, 25-Брои

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Создадете возбуда за вашата роденденска прослава со светли и шарени покани за забави со балон! Овој канцелариски сет на покани ги содржи зборовите "Време Е За Забава" со празнични балони, ѕвезди и точки во конфети на бои. Секој голем дизајн на разгледница вклучува простор за пишување на името на почесниот гостин и сите детали за забавата на задниот дел од картичката. Одлична вредност, удобниот пакет картички за канцелариски материјал вклучува 25 покани и 25 соодветни црвени пликови. Го прави планирањето на роденден баш забавно и лесно! Создадете возбуда за вашата роденденска прослава со светли и шарени покани за забави со балон! Овој канцелариски сет на покани ги содржи зборовите "Време Е За Забава" со празнични балони, ѕвезди и точки во конфети на бои. Секој голем дизајн на разгледница вклучува простор за пишување на името на почесниот гостин и сите детали за забавата на задниот дел од картичката. Одлична вредност, удобниот пакет картички за канцелариски материјал вклучува 25 покани и 25 соодветни црвени пликови. Го прави планирањето на роденден баш забавно и лесно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент