• Новак
Женски Костим За Капење Покријте За Плажа Базен Костими За Капење Капчиња Плажа Фустан, Секси Чиста Костими За Капење Бикини Прикривање Види Преку V Вратот Бикини З

Женски Костим За Капење Покријте За Плажа Базен Костими За Капење Капчиња Плажа Фустан, Секси Чиста Костими За Капење Бикини

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Искрено ви препорачуваме модерен и секси Женски Прикривање, ќе имате неочекувани изненадувања кога ќе го носите! ! !. Материјал-. Нашите прикривања за жени за костими за капење се направени од 100% полиестер. Тоа е шифон материјал кој е кој е многу мек и удобен. Костимот за капење за жени е совршен за сите ваши активности на плажа и на отворено во жешките летни денови. Многу е лесно и тенко за да бидете ладни и секси. Моден Дизајн. Ова прикривање на бикини е дизајнирано Со V-врат, што може целосно да ја покаже вашата фигура. Покриеноста на плажата за жени е изработена од пом-пом облоги, процепи и асиметричен раб, многу стилски, посебен и убав . И може да се користи како подароци за неа, подароци за мама, сопруга и пријатели. Големина и Боја - - -. Нашата плажа покрие е плус големина стил и само една големина. Бистата е 55,1 инчи (140 см), а должината е 31,5 инчи (80 см) . Имаме Црна, Лаванда,Розова,Темносина,Темно Зелена, Бела. Погодни се за бикини, можат да направат да изгледате посекси и поубаво. Повеќенаменски - - -. Овој костим за капење покрива прозорци за жени ја прави кожата многу кул во топло време. Може да се совпадне со различни стилови на бикини, какви било костими за капење, убаво здолниште за завиткување, слатки капи за плажа и сандали за вашиот одмор во солариум, покрај базен или плажа. Спецификација : . Боја : црна, лаванда, розова, темносина, темно зелена, бела. Големина : биста-55,1", должина-31,5 " (една големина одговара на повеќето луѓе). Материјал : Полиестер. Дизајн : пом-пом трим,цепнатинки и асиметрични полите, транспарентни. стил : секси, симпатична, мода, стилски, убава. Пакување : 1 € 1жените Прикриваат. Земете го и оставете го малку чистото прикривање да ја покаже вашата сексапилност и симпатичност на вашето бикини! !! Издвојте се од толпата со овој секси микро проегирен фустан на плажа. В-вратот кошула, секси и симпатична. Ви дава освежителен летен изглед и заштита од сонце. Разновиден дизајн плажа здолниште за многу намени. Различни бои за вас. Погоден за плажа, базен, забава, воден парк.

Главните карактеристики

Избор на клиент