• Новак
Ступел Индустрии Европска Крајбрежна Градска Улица Бела Сина Архитектура Ѕидна Уметност Со Црна Рамка, 14, Дизајн На Зивеи Ли

Ступел Индустрии Европска Крајбрежна Градска Улица Бела Сина Архитектура Ѕидна Уметност Со Црна Рамка, 14, Дизајн На Зивеи Ли

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли.Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 11 х 1,5 х 14 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Зивеи Ли.

Главните карактеристики

Избор на клиент