• Новак
Затегнувач на Синџирот на тајминг За Acura Rs 02-Honda Civic 02-2,0 L 14510-PNA-003

Затегнувач на Синџирот на тајминг За Acura Rs 02-Honda Civic 02-2,0 L 14510-PNA-003

DEN 431.68
Пристапност
Во достапна форма

Состојба : Новопроизводител Број На Дел : 14510-ПНА-003спецификација : Затегнувачот На Синџирот На Тајминг е директно погоден за следново.За 02-06 Acura Rsx 2.0 L Мотор За 03-07 Honda Accord 2.4 L Мотор За 02-04 Honda Civic 2.0 L Мотор За 02-09 HONDA CR-V 2.4 L Вклучен Е Пакет На Мотори : 1 x ЗАТЕГНУВАЧ НА СИНЏИРОТ НА ТАЈМИНГ (Како Слика). Состојба : Нов Производител Број На Дел : 14510-ПНА-003 Спецификација : Затегнувачот На Синџирот На Тајминг е директно прилагоден за следново. За 02-06 Акура Рсх 2.0 Л Мотор За 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент