• Новак
Благородна Куќа 2-нога Благородна Ела Претходно Осветлена Јасна ЛЕР Претходно Украсена Вештачка Елка

Благородна Куќа 2-нога Благородна Ела Претходно Осветлена Јасна ЛЕР Претходно Украсена Вештачка Елка

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Украсете го вашиот дом со гранчиња украси и треперливи светла за да донесете празнично расположение на вашите празнични прослави. Нашето украсно дрво за маса е идеален додаток на секој простор на кој му треба прскање Божиќна веселба. Одликувајќи се со прекрасни златни и црвени орнаменти попрскани низ бујните зелени игли од ела, нашиот додаток за вештачко дрво ќе го оживее секој дом. Ова е завршено со прекрасна основа за вреќи со вреќи и совршено завиткана венец од лента, што ви дава на вас и на вашиот дом интимна атмосфера На Божиќ. Вклучува : Една (1) Вештачка Елка. Број На Светла : 50. Вклучен Штанд. Боја на декорација : Црвена и Златна. Светла Боја : Јасна ЛЕР. Потребни се 3 A Батерии (Батериите Не Се Вклучени). Видови Дрвја : Благородна Ела. Димензии : 15.00 инчи длабоко х 15.00 инчи широк х 24.00 инчи висок. Боја На Игла : Зелена. Рачно Изработени Детали. Игла Материјал : ПВЦ. Не Е Потребно Собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент