• Новак
Куќата на баба Е Местото Каде Што Братучедите Стануваат Најдобри Пријатели Рустикален Ѕид Знак

Куќата на баба Е Местото Каде Што Братучедите Стануваат Најдобри Пријатели Рустикален Ѕид Знак

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Украсете го вашиот дом Со Дрвени Производи На МРЦ Дрвена Линија на ѕидни знаци. Секој знак е професионално отпечатен на балтичко бреза дрво. Овие атрактивни знаци комбинираат современи материјали и методи на производство за да произведат убав и трендовски краен производ. Нашиот производ е направен во САД, изработен од балтичко дрво од бреза, дизајнот е трајно отпечатен на дрвото и нема да чип, кора или избледува, има димензии 12"х 15" и е дебел 1 1/4" со рамка и вклучува отвор за клучалка за закачување на ѕидот. Украсете го вашиот дом Со Дрвени Производи На МРЦ Дрвена линија на ѕидни знаци. Секој знак е професионално отпечатен на балтичко бреза дрво. Овие атрактивни знаци комбинираат современи материјали и методи на производство за да произведат убав и трендовски краен производ. Нашиот производ е направен во САД, направен од балти.

Главните карактеристики

Избор на клиент