• Новак
Темна Бронза, ' Рѓа-Олеум Универзална Надворешна Зачукувана Боја За Прскање На Целата Површина, оз

Темна Бронза, ' Рѓа-Олеум Универзална Надворешна Зачукувана Боја За Прскање На Целата Површина, оз

DEN 159.52
Пристапност
Во достапна форма

Темна Бронза, ' Рѓа-Олеум Универзална Внатрешна / Надворешна Зачукувана Боја За Прскање, 11 мл : може да се користи буквално на која било површина : винил, метал, пластика, фиберглас, бетон, стакло, плетен и дрво. Формулата базирана на масло обезбедува супериорна покриеност до 15 квадратни метри. фт., издржливост и заштита од ' рѓа. Бојата се суши на допир за 30 минути. Специјално дизајнираната млазница го елиминира заморот на прстите, штити од капење и спрејови од кој било агол - дури и наопаку за тешко достапни области. Внатрешна / надворешна употреба, наменета за речиси секоја површина, вклучувајќи винил, метал, пластика, фиберглас, бетон, стакло, плетен и дрво. Формулата базирана на масло обезбедува супериорна адхезија, се спротивставува на избледување и чипсување, се спротивставува на ' рѓа и корозија. Бојата се суши на допир за 30 минути овозможувајќи брз пресврт на проектот. 11 мл. конзервата со боја покрива површини до 15 квадратни метри. фт. Финишот создава луксузен, длабок изглед. Специјалното капаче го елиминира заморот на прстите и нуди 360°, технологија за прскање со кој било агол.

Главните карактеристики

Избор на клиент