• Новак
асдоклхк Породилна Облека За Жени, Жени Божиќ Снешко Цртан Филм Мајчинство Маици Бременост Маица Блузи Облека

асдоклхк Породилна Облека За Жени, Жени Божиќ Снешко Цртан Филм Мајчинство Маици Бременост Маица Блузи Облека

DEN 512.16
Пристапност
Во достапна форма

Жени Божиќ Снешко Цртан Филм Мајчинство Маици Бременост Маица Блузи Облека Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Висока еластичност, може да се протега многу за флексибилно удобно вклопување информации За Производот : Сезона : Цела сезона Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Памучна Мешавина,Полиестерска Декорација : Ниту Една Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Стил На Кратки Ракави : Секојдневна Боја : Бело Сиво Сино Црвено што добивате : 1x Женски Топшир само, сите други додатоци не се вклучени големина : С Биста : 88см/34.6" ракав : 15см/5.9" должина : 64см/25.2" . Големина : М Биста : 92см/36.2 "Ракав : 16см/6.3" Должина : 65см/25.6". Големина : L Биста : 96cm/37.8 "Ракав : 17cm/6.7" Должина : 67cm/26.4". Големина : XL Биста : 100cm/39.4 "Ракав : 18cm/7.1" Должина : 69cm/27.2". Големина : XXL Биста : 104cm/41.0 "Ракав : 19cm/7.5" Должина : 71cm/28.0". Големина : XXXL Биста : 108cm/42.5 " Ракав : 20cm/7.9" Должина : 73cm/28.7" плус големина мајчинство врвови. плус големина мајчинство врвови дозвола. женска породилна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент