• Новак
Бонбони Трска Божиќ Занает Винил Затворен Надворешен Налепница Налепница-Сончоглед

Бонбони Трска Божиќ Занает Винил Затворен Надворешен Налепница Налепница-Сончоглед

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот сам проект СО оваа занаетчиска налепница од Снигл мрзливост. Можете да ја нанесете налепницата на различни површини, вклучувајќи стакло, метал, пластика и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. Однесете ја вашата лукавост на следното ниво! Оваа налепница е лесна за примена и ќе додаде професионално ниво на вашиот проект. Одлично за искусен занаетчија или прави забавен проект за развој на млади уметници. Прикажаната налепница е достапна во различни големини и бои. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на налепницата. Ве молиме имајте предвид дека боите прикажани во примерокот swatch може да изгледаат различно во боја од вистинската налепница врз основа на поставките на вашиот монитор. Користените материјали се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив калифорниски објект За да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. ЗАБАВНА НАЛЕПНИЦА - оваа налепница е достапна во различни големини и сјајни бои и лесно може да се нанесе на многу мазни површини. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на налепницата. Ве молиме имајте предвид дека боите прикажани во примерокот swatch може да изгледаат различно во боја од вистинската налепница врз основа на поставките на вашиот монитор. САМОСТОЈНА ЗАБАВА - однесете ја вашата лукавост на следното ниво! Оваа налепница е лесна за примена и ќе додаде професионално ниво на вашиот проект. Одлично за искусен занаетчија или прави забавен проект за развој на млади уметници. ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ-Се Применуваат на различни површини, вклучувајќи стакло, метал, пластика и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-налепницата винил материјал е издржлив на отворено до шест години. НАПРАВЕНИ ВО САД - материјалите што се користат се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Главните карактеристики

Избор на клиент