• Новак
Бијаџо Машки Свилен Фустан Елек И Машна Вратоврска Цврста СВЕТЛО РОЗОВА Боја Боути Сет СЗ XL

Бијаџо Машки Свилен Фустан Елек И Машна Вратоврска Цврста СВЕТЛО РОЗОВА Боја Боути Сет СЗ XL

DEN 569.44
Пристапност
Во достапна форма

Нова Колекција Biagio Бренд Свила Фустан Елек и Bow Tie со појавување На Шамиче Во собата. Машки Цврст СВЕТЛО РОЗЕВ Свилен Фустан Елек со Машна И Џеб Квадратни Шамиче Хенки Иста Боја Направени Од Истиот Материјал За Совршен Натпревар. Големина : Екстра Голем (XL) (ремен прилагодлив грб за совршено вклопување) Големина На Градите : 48" Инчи Достапни во S, M, L, XL, 2 XL и 3 XL во Нашите Огласи. Ве молиме Проверете Ги Нашите Други Огласи За Повеќе Бои и Големини На Елеци И Машнички, Вратоврски, Кошули и Машнички. Појавување На Еднобоен Свилен Елек И Боути И Комплет Шамиче. Одлично за носење со костум или смокинг. Машки Еднобоен Свилен Фустан Елек со Машна И Џебен Квадрат Шамиче Хенки Иста Боја Направена од Истиот Материјал За Совршено Совпаѓање. Достапно Во Мали (Градите 36), Средни (Градите 40), Големи (Градите 44), Екстра Големи XL (Градите 48), XXL / 2 XL (Градите 52) и XXXL / 3 XL (Градите 56).

Главните карактеристики

Избор на клиент