• Новак
Ѕид Монтирање Пловечки Полици Виси Дрво Полица За Книги Декоративни Багажник За Дневна Соба Студија

Ѕид Монтирање Пловечки Полици Виси Дрво Полица За Книги Декоративни Багажник За Дневна Соба Студија

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Ова е пловечка полица монтирана на ѕид. Изработена од премиум композитна табла, полицата е издржлива за долготрајна употреба. 3 пловечки дрвени полици за прикажување разни колекции, часовник, рамка за фотографии, книги и други ситници. Совршен е за домашна употреба или канцелариска употреба. Карактеристики. - Боја : Бела. - Големина : Прибл. 20 х 15 х 2,5 см. - Материјал : Дрво. - Едноставна и модерна форма која изгледа одлично на секоја маса. Погоден за различна колокација во внатрешен стил. - за прикажување украсни домашни додатоци. Ова може да биде полица за книги, полица за играчки или полица за прикажување предмети во вашата дневна соба, предворје или спална соба. - Исто така, може да се инсталира на кујна или бања за организирање на вашите садови, алатка за готвење, тоалет, итн. - Ефикасно искористување на просторот. Погоден за домашна употреба или канцелариска употреба. - Не само што може да се користи како полица за прикажување, туку може да се користи и како домашна декорација. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографиите и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 3 х пловечки полици. Едноставна и модерна форма која изгледа одлично на секоја маса. Погоден за различна колокација во внатрешен стил. Идеален за прикажување украсни додатоци за дома. Ова може да биде полица за книги, полица за играчки или полица за прикажување предмети во вашата дневна соба, предворје или спална соба. Исто така, може да се инсталира на кујна или бања за организирање на вашите садови, алатка за готвење, тоалет, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент