• Новак
Aibecy & Тркало Тој Гуми Динамична Рамнотежа Поддршка База Алатка Замена За Аксијална Arma Hsp HPI Redcat Далечински Управувач Автомобил

Aibecy & Тркало Тој Гуми Динамична Рамнотежа Поддршка База Алатка Замена За Аксијална Arma Hsp HPI Redcat Далечински Управувач

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . 100% Сосема Нов, Совршен дизајн и извонредна изработка. Изработени Од Метеријал, Посилни и Потрајни. Поудобно за носење, пофлексибилно. Лесен за употреба, Опремен со адаптер од 12мм и 17мм, кој може да се замени. Секој проблем, ве молиме нашата продавница без двоумење. Чест да ви служам. Спецификации : . Име На Ставка : Поддршка База Алатка. Материјал : Квалитетен Метал. Боја : Црвена / сребрена опционално. тежина : 135гр . . Информации за пакетот : . Големина на пакетот : 16* 12* 2.2 км . Тежина на пакетот : 140гр . Може да има одредено отстапување поради рачно мерење. Пакет листа : . 1*Поддршка База Алатка Во Собата. 100% Сосема Нов, Совршен дизајн и извонредна изработка. Изработени Од Метеријал, Посилни и Потрајни. Поудобно за носење, пофлексибилно. Лесен за употреба, Опремен со адаптер од 12мм и 17мм, кој може да се замени. Секој проблем, ве молиме нашата продавница без двоумење. Чест да ви служам.

Главните карактеристики

Избор на клиент