• Новак
Чудна, Но Вистинска Книга За Лавра Со Налепници: Безобразни Факти, Одлични Активности, Плус Кул Налепници За Тони Откачена Забава

Чудна, Но Вистинска Книга За Лавра Со Налепници: Безобразни Факти, Одлични Активности, Плус Кул Налепници За Тони Откачена Забава

DEN 412.64
Пристапност
Во достапна форма

Земете молив и ставете ја Вашата Чудна, Но Вистинска капа! Време е да го истражиме нашиот неверојатен и многу чуден свет со најновиот спин-оф На Чудната, Но Вистинска серија, каде што можете да илустрирате колку чуден и кул може да биде нашиот свет. Откријте неверојатни чудни факти, а потоа лавра, цртајте или обојте чудна сцена токму на страницата. Дали знаевте дека жирафите треба да спијат само 90 минути дневно? Па, тоа може да направи тотално забавно спиење. Дали знаевте дека Има град во Франција кој одржува фестивал на свињи секоја година? Лавра некои смешни тимови на оние свињи! Подобрете ги вашите откачени ремек-дела со 150 забавни налепници, вклучени во книгата. Тоа е одличен нов начин за играње и совршена досада-бастер за дождливи денови или возење со автомобил. Земете молив и ставете ја Вашата Чудна, Но Вистинска капа! Време е да го истражиме нашиот неверојатен и многу чуден свет со најновиот спин-оф На Чудната, Но Вистинска серија, каде што можете да илустрирате колку чуден и кул може да биде нашиот свет. Откријте неверојатни чудни факти, а потоа лаврајте, нацртајте или обојте чудна сцена токму на страницата. Дали знаевте дека жирафите треба да спијат само 90 минути дневно? Па, тоа може да направи тотално забавно спиење. Дали знаевте дека Има град во Франција кој одржува фестивал на свињи секоја година? Лавра некои смешни тимови на оние свињи! Подобрете ги вашите откачени ремек-дела со 150 забавни налепници, вклучени во книгата. Тоа е одличен нов начин за играње и совршена досада-бастер за дождливи денови или возење со автомобил.

Главните карактеристики

Избор на клиент