• Новак
Nokiwiqis Картички Тенок Стп Кожа Лична Карта Држач Џеб Случај Чанта Паричник

Nokiwiqis Картички Тенок Стп Кожа Лична Карта Држач Џеб Случај Чанта Паричник

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Материјал : Стп Кожа. Големина : 11.5*8.5*2.5 КМ. Главна Боја : 6 Бои за избор. Пакет вклучени : 1 Х Картичка Торба . Има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Стп Кожа + пвц картичка слотови. Материјал : стп кожа и пвц картичка слотови. Меко и удобно, затворање Со Патент. Големина : 4,53 x 3,35 x 0,98 инчи /11,5 x 8,5 x 2,5 см L*W*T, Малата големина е совршена за да се вклопи во вашите џебови или чанти. Голем Капацитет : носителот на картичката има 26 картички слотови. Доволно е простор за ВАШАТА лична карта, кредитни картички, картички за подароци, готовина,монети и така натаму. Одличен Подарок : нашиот држач за картички е одличен подарок за мајка, ќерка, баба, девојка пријателка, сестра и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент